Хвостик - Вета Базюк - авторские произведения

Хвостик

 • 3 499 просмотров
 •  

  Хвостик

  Маленький песик Хвостик став сиротою. Він дуже любить свою маму, але відтоді, як два страшних дядька убили його чудову мамочку, він повинен прогодувати себе.

  Як же він скучив за материнським терлом. За її турботою, і мудрими словами, які вона часто казала: «Хвостику, завжди будь розумним хлопчиком, і завжди турбуйся про свою сім’ю».

  А тепер він один на цій брудній, страшній дорозі. Голодний, змерзлий, весь у бруді маленький песик Хвостик. Він і досі не знайшов їжі, і змушений жити у холодній коробці.
  Вже темно, і Хвостик голодний ліг спати. А вранці його доля змінилася.

  Хлопчик років 13-ти знайшов Хвостика. Хлопчика звали Філом. Філ взяв на руки песика. Він сказав: «Як чудово, що я тебе знайшов. Ти будеш подарунком на мій день народження!» Філ забрав Хвостика додому.

  Батьки були не дуже раді Хвостику, але коли цуценятко подивилося їм в очі, вони забули про все. У Філа були нові обов’язки. Адже тепер у нього є чотирилапий друг.

  Кожного дня Філ із Хвостиком гуляв. Песик спав у кімнаті Філа.

  На день народження Філа Хвостику одягнули великий, голубий бант. У песика сьогодні був насичений день. Музика, веселі ігри, смачні страви — усе сподобалося Хвостику.

  Але одного дня двоє хлопців хуліганів вирішили вкрасти Хвостика. Хлопці засунули песика в мішок і понесли до лісу.

  У лісі була стара, залишена господарями хатина. Хлопці хотіли продати собаку, але Хвостик вирвався з мішка, вибігши з хатини. Хвостик закрив двері на засув.

  Він побіг до дому, взявши Філа за кофтину, песик привів господаря до хатини, де сиділи злодюги. Філ зрозумів що сталося. Він пробачив хлопцям їх вчинок, а Хвостика ще більше почав любити.
  Тепер песик уже не Хвостик, а МІСТЕР ХВІСТ !!! (ОДРУЖЕНИЙ)
  А як це сталось я вам зараз розповім.

  Одного разу сім’я Філа із Хвостиком поїхали у село до бабусі Філа. Хвостик і не знав, що там він знайде свою другу половинку.

  Бабуся Філа радісно зустріла гостей. Випічка з : м’ясом, капустою, сиром, картопля з кропом, варенички з вишнями, і навіть улюблені Філові домашні ватрушки з яблуками — усе це вмить з’явилося на столі перед голодними гостями.

  Через пів години сімейство Філа, добре пообідавши, відпочивало. Але Хвостик не збирався нудьгувати він вирішив прогулятися. Там він і зустрів свою Лізі.

  Хвостик

  Вона тікала від величезного бульдога з кісткою в зубах. Хвостик був зачарований Лізі, але коли він побачив, що Лізі у небезпеці — він хоробро кинувся на допомогу, і захистив Лізі.

  А потім вони разом з Лізі гуляли біля озера. Це був найкращий вечір у житті Хвостика. Потім були зустрічі під зоряним небом, розповіді про себе, спільні мрії, плани на майбутнє.

  А потім з’явилася величезна проблема: Хвостик скоро поїде назад додому, і вони більше не побачяться. Саме із-за цього вони й посварилися.

  Минуло кілька днів. Філ знайшов Лізі з пораненою лапою. Коло рани запеклася кров.

  Як з’ясувалося, лісник вирішив перестріляти усіх бродячих собак. Лісник поцілив в лапу Лізі,
  і залишив її помирати.
  Філ із Хвостиком принесли Лізі додому. Батьки Філа відвезли Лізі до ветеринара. Він промив рану і забинтував лапу.

  Ветеринар сказав, що за Лізі потрібен догляд, але так, як вона була без хазяїв, батьки Філа вирішили залишити Лізі у себе назавжди.
  Філ, Хвостик і Лізі були дуже щасливі. Хвостик і Лізі одружились. І Лізі стала Місіс Хвіст.

  Хвостик

  Через деякий час на світ з’явились троє м’якеньких клубочки: Алісія, Джорджія і Зурія. Ось так з’явилась сім’я Хвостів.

  Оставить комментарий

  Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.