Ти - моє щастя - Вета Базюк - авторские произведения

Ти — моє щастя

 • 7 851 просмотров
 • Ти — моє щастя. Пробач, що не привітала тебе з днем закоханих заздалегідь ! Зараз я хочу поговорити про нас, так о 2:23, саме коли ти спиш.

  Ти-моє щастя

  Ти повинен знати — мені безмежно приємно, що ти робиш певні речі саме для мене. Що ти подумав про мене і підготувався, вчинив саме так, сказав саме так. Захоплююсь тобою максимально, як це роблять сильно закохані.

  Турбуюсь про тебе бодай в дрібничках, аби нагадати, як ціную і люблю. По при те, що я кажу про свої почуття, я вважаю, що не достатньо виражаю свої почуття саме в моменті «тут і зараз». Я рідко відповідаю і реагую одразу, бо мій мозок зайнятий думками про відчуття, що я відчуваю і як. В мене ввімкнутий режим запису того, що я бачу, чую відчуваю. Але потім я згадую, обмірковую і думаю: «чому не сказала щось влучне саме тоді, чому не сказала про відчуття?»

  Я хочу щоб…

  Мені цінно чути від тебе: — я зробив так, бо ти хотіла. О, так, я хотіла і хочу. Хочу не тільки тебе фізично, а і максимальної присутності в моєму житті. Це так важливо для мене. Ти — моє щастя.

  Твоя максимальна близькість, спільність, і так, як я люблю -ти в головній ролі… ти обираєш… а я поряд, я намагаюсь відчути тебе, твій настрій… і передбачити твій рух… слово.

  Я кажу про те, що ти мені подобаєшся, що я люблю тебе, я кажу, що ти красунчик… насолоджуюсь тобою.

  Але коли ти починаєш роздягатись, я хочу тобі допомогти… цілуючи ту частину тіла між злегка розстібнутим комірцем. Розстібати маленькі гудзички, можливо з поспіхом… і торкатись тебе… торкатись пальцями, торкатись губами. Я шаленію від тебе.

  І так, мені вдається максимально отримувати задоволення від нашого часу разом. Як я це відчуваю? Це тепло в тілі, тепло в животі і трохи нижче. Так.

  Саме ти…

  Бо саме ти пробуджуєш в мені ці відчуття, і ніхто інший не  запалює мене так… саме ти моє щастя. Моє щастя вже в тому, що ти є, що ми поряд і моє щастя, що ти не чужий, а близький… Моє щастя — це доторки твоєї руки, моє щастя – твій поцілунок і моє щастя, коли обіймаючи твоя рука спускається нижче, коли твоя рука притискає мене до себе міцно.

  Я останнім часом хочу обхопити твоє обличчя руками, але ж спочатку руки мають бути чисті, і я себе зупиняю. Не буде бездумно, як в кіно… Але обіцяю робити таке в домашніх умовах з проспиртованими рукамиJ.

  Мене тішить твоя впевненість в тому, що ти знаєш, як зі мною можна, треба і як я хочу.

  З тобою я розумію слово «жінка». Це — коли я роблю свою справу, але цікавлюсь твоєю думкою, обговорюю і в результаті виходить щось чудове.

  І думаючи про слова Ніцше про циклічний повтор життя, аби проаналізувати, наскільки добре живеш — я задоволена. Так, я готова все знов прожити. Та частина до 15-ти років залежала не від мене, але своє доросле і свідоме життя я б повторила. Головне, щоб у мене був ти, щоб у моєму житті був мій сенс, моє приємне кохання, радість мого життя, моя пристрасть… ти.

  Чому я про це кажу? Щоб ти пізнавав мене, розумів. Я теж намагаюсь розуміти тебе, слухати твій настрій через голос. Я розумію тебе, намагаюсь розуміти, як тобі, що ти відчуваєш…

  В житті добре мати людину, якій ти все можеш сказати.

  Я кохаю тебе, ти моє щастя.

  ТИ мій скарб.

  Я так вважаю.

  Цілую тебе, мій красунчик.

  Оставить комментарий

  Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.