Львиная семья - Вета Базюк - авторские произведения

Львиная семья

 • 2 398 просмотров
 • Лев
  Старший львенок всегда помогал маме львице воспитывать и ухаживать за меньшими львятами, а папа лев укладывал спать львят, и кормил семью. Но ни львята ни львица не уважали папы льва, и лев решил уйти из семьи.

  Когда лев ушел, после этого львице и львятам стало очень трудно. Львица не могла вместе искать пищу и смотреть за львятами, а старший львенок не мог смотреть за меньшими львятами, потому что ей нужно было учиться. И львица и львята поняли, как им не хватает папы льва, а лев, увидев, что его семье его очень не хватает, решил дать им шанс, и вернулся к семье.

  Все наладилось, и жили они, поживали себе, и горя больше никогда не знали .

  Суть этой сказки такова: дорогие друзья, всегда цените то, что имеете, любите и берегите его.

  Валерия Корытник

  Оригинал сказки здесь

  Колись давно в одному лісі жила сім\’я левів : тато лев, мама левиця, і троє левенят.
  Саме старше левеня було дівчинкою, її мало бути 22 місяці . Середнє левеня було хлопчиком йому було 17 місяців . І саме менше левеня було дівчинкою її мало бути 11 місяців .

  Кожне левеня мало різний характер і по своєму було особливе .
  А також вони мали своє хобі: старша — в’язати й вишивати, середній займатися спортом, а менша любила читати, та була дуже розумною дівчинкою,талюбила писати казки.

  Саме старше левеня завжди допомагало мамі левиці виховувати і доглядати менших левенят, а тато лев вкладав спати левенят і годував сім’ю.

  Але а ні левенята а ні левиця не поважали тата лева, і лев вирішив піти із сім’ї. Коли лев пішов, після цього левиці і левенятам стало важко. Левиця не могла разом шукати їжу і дивитися за левенятами, а старше левеня не могло дивитись за меншими левенятами, тому що їй потрібно було вчитися.

  І левиця і левенята зрозуміли, як їм не вистачає тата лева, а лев, побачивши що його сім’ї його не вистачає, вирішив дати їм шанс, і повернувся до сім’ї.

  Все налагодилося, і жили вони, й поживали собі, й горя більше ніколи не знали .

  Суть цієї казочки така: любі друзі, завжди цінуйте те, що маєте, любіть та бережіть його.

  Валерия Корытник

  Оставить комментарий

  Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.